Autor: Ero_2016

2011


Emaitzak IRABAZLEEN ZERRENDA BENJAMINAK NESKAK 1. MADDI SANCHEZ HIRUKIDE – TOLOSA 2. IZARNE SARASOLA UZTURPE IKASTOLA – IBARRA 3. ANE ARANA AMONDARAIN LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA BENJAMINAK MUTILAK 1. JON LILLO ZABALA LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA 2. JULEN ZABLA LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA 3. ENEKO LOPEZ ETXENAGUSIA LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA ALEBINAK NESKAK 1. SAIOA

2010


Emaitzak IRABAZLEEN ZERRENDA BENJAMINAK NESKAK 1. IZARO PERURENA HIRUKIDE – TOLOSA 2. MIREN ALARGUNSORO HIRUKIDE – TOLOSA 3. INTZA EGIZABAL LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA BENJAMINAK MUTILAK 1. IBAI SALABERRIA LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA 2. IÑAKI BEITIA SAMANIEGO IKASTETXEA – TOLOSA 3. ENEKO ARTOLA SAMANIEGO IKASTETXEA – TOLOSA ALEBINAK NESKAK 1. EIDER CALAHORRA LASKORAIN IKASTOLA –

2009


Emaitzak IRABAZLEEN ZERRENDA BENJAMINAK NESKAK 1. SAIOA ZUBILLAGA BLANCO ANOETA HERRI IKASTOLA – ANOETA 2. IRATI ALDALUR OTAMENDII HIRUKIDE – TOLOSA 3. IZARO PERURENA HIRUKIDE – TOLOSA BENJAMINAK MUTILAK 1. AITOR GALLURRALDE GIRALDO ANOETA HERRI IKASTOLA – ANOETA 2. AITOR IRURZUN IRAOLA IRURAKO IKASTOLA – IRURA 3. UNAI ARRIETA TARRAGONA LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA ALEBINAK

2008


Emaitzak IRABAZLEEN ZERRENDA BENJAMINAK NESKAK 1. AINHOA GARIKANO BELAUNZARAN LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA 2. NAROA CALVO APALATEGI URDANETA – ORDIZIA 3. EIDER CALAHORRA MURUA LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA BENJAMINAK MUTILAK 1. ODEI MARTINEZ SAMANIEGO IKASTETXEA – TOLOSA 2. AITOR GALLURRALDE GIRALDO ANOETAKO IKASTOLA – ANOETA 3. OIER OTXOA ADURRIAGA ANOETAKO IKASTOLA – ANOETA ALEBINAK NESKAK

2007


Emaitzak IRABAZLEEN ZERRENDA BENJAMINAK NESKAK 1. IDOIA EZEIZA ARROSPIDE LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA 2. HELENA ZEBERIO MARY WARD – DONOSTIA 3. MAITANE LIZARTZA SAMANIEGO IKASTETXEA – TOLOSA BENJAMINAK MUTILAK 1. JOANNES GARIKANO BELAUNZARAN LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA 2. IOSEBA OLEATXEA AMENABAR LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA 3. ANDONI URBIETA ETXEBERRIA ASTEASU IKASTOLA – ASTEASU ALEBINAK NESKAK

2006


Emaitzak IRABAZLEEN ZERRENDA BENJAMINAK NESKAK 1. JONE GOMEZ EZEIZA LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA 2. IDIA EZEIZA ARROSPIDE LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA 3. JANIRE AGIRRE ARANBURU BARANDIARAN IKASTOLA – ATAUN BENJAMINAK MUTILAK 1. OIER CALVILLO URDANETA IKASTETXEA – ORDIZIA 2. ODEI ARRIETA SAMANIEGO IKASTETXEA – TOLOSA 3. JOANNES GARIKANO BELAUNZARAN LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA ALEBINAK NESKAK

2005


Emaitzak IRABAZLEEN ZERRENDA BENJAMINAK NESKAK 1. YLENIA MORALES TORRES UZTURPE IKASTOLA – ORDIZIA 2. ANE CALVO APALATEGI UZTURPE IKASTOLA – ORDIZIA 3. MARIA IBAÑEZ ALDA UZTURPE IKASTOLA – ORDIZIA BENJAMINAK MUTILAK 1. ALEXANDER IRURZUN IRAOLA ANOETA HERRI IKASTOLA – ANOETA 2. IOSU IBARBIA PERURENA UZTURPE IKASTOLA – IBARRA 3. KEPA EIZAGIRRE GARMENDIA ANOETA HERRI IKASTOLA

2003


Emaitzak IRABAZLEEN ZERRENDA IRABAZLEEN ZERRENDA BENJAMINAK NESKAK 1. SARA INSAUSTI URDANETA IKASTETXEA – ORDIZIA 2. ESTIBALIZ LOZANO URDANETA IKASTETXEA – ORDIZIA 3. IZASKUN REZOLA LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA BENJAMINAK MUTILAK 1. ANDER GALPARSORO URDANETA IKASTETXEA – ORDIZIA 2. IÑIGO ARRATIBEL ESKOLAPIOAK – TOLOSA 3. AXIER INSAUSTI URDANETA IKASTETXEA – ORDIZIA ALEBINAK NESKAK 1. LIERNI GARCIARENA

2002


Emaitzak IRABAZLEEN ZERRENDA BENJAMINAK NESKAK 1. SANDRA LOPEZ UZTURPE IKASTOLA – IBARRA 2. MARIA LOPEZ ESKOLAPIOAK – TOLOSA 3. GARAZI EGIGUREN LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA BENJAMINAK MUTILAK 1. JON ARRIETA SAMANIEGO IKASTETXEA – TOLOSA 2. JON ETXAIDE ESKOLAPIOAK – TOLOSA 3. IBAN BALERDI ESKOLAPIOAK – TOLOSA ALEBINAK NESKAK 1. BITTOR FERNANDEZ SAMANIEGO IKASTETXEA – TOLOSA

2001


Emaitzak IRABAZLEEN ZERRENDA BENJAMINAK NESKAK 1. IZARO PERURENA HIRUKIDE – TOLOSA 2. MIREN ALARGUNSORO HIRUKIDE – TOLOSA 3. INTZA EGIZABAL LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA BENJAMINAK MUTILAK 1. IBAI SALABERRIA LASKORAIN IKASTOLA – TOLOSA 2. IÑAKI BEITIA SAMANIEGO IKASTETXEA – TOLOSA 3. ENEKO ARTOLA SAMANIEGO IKASTETXEA – TOLOSA ALEBINAK NESKAK 1. EIDER CALAHORRA LASKORAIN IKASTOLA –