Egilea: Ero_2016

Elkartearsen eguna 2016-04-30


APIRILAREN 30 EAN  EGINGO DEN AURTENGO ELKARTEKO EGUNA OSPATZEKO ALKIZAKO “IGNACIO URRUZOLA” TXAKOLINDEGIAN BAZKARIA ANTOLATUKO DEGU ONDORENGO EGITARAUA IZANGO DUELARIK: 1.- 10:00 ETAN HAMARRETAKOA ELKARTEAN. 2.-10:30 TAN TOKA TXAPELKETA. 3.- 12 AK ALDERA AUTOBUSEZ ALKIZARANTZ ABIATUKO GARA BERTAN MAHASTIEI BIXITA EGINEZ ETA ONDOREN BODEGAN TXAKOLI DESBERDINAK DASTATUAZ ZIZKA MIZKA BATZUEKIN. 4.- 14:30 TAN BAZKARIA HURRENGO

Krosaren sailkapenak 2015-01-18


EMAKUMEZKO BENJAMINAK 1 NAROA ARANZABAL — (LARRAMENDI DONOSTI) 2 TERESA IBARBIA ESTANGA — (LASKORAIN IKASTOLA) 3 JUNE SUDUPE — (SAMANIEGO) GIZONEZKO BENJAMINAK    1 MANEX URKAREGI — PELLO ERROTA (LARRAUL) 2 ENEKO GAZTAÑAGA — (ORIOKO ERRI IKASTOLA) 3 AITZOL ETXEBERRIA AGIRREZABALA — (LASKORAIN IKASTOLA) EMAKUMEZKO ALEBINAK    1 JUNE ZINKUNEGI — (UZTURPE IKASTOLA) 2 IBONE EZEIZABARRENA — (SAMANIEGO) 3 LIDE GOIKOETXEA — (UZTURPE IKASTOLA) GIZONEZKO ALEBINAK   

ERO-ETXE elkartearen XXVIII. KROSA 2015/01/18 Tolosa


Dena prest datorren igandeak 18, antolatuko den Ero-Etxe Elkartearen krosarako. Todo a punto para el Kross de Ero-Etxe que se celebra el domingo 18. Hauek dira lasterketako ordutegiak Los horarios de las carreras son los siguientes: 11:30 Gizonezko Infantilak – Infantiles chicos(2001-2002) · 2.800 m 11:45 Emakumezko Infantilak – Infantiles chicas (2001-2002) · 1.950 m

Krosaren sailkapenak 2014-01-19


Hemen XXVII. krosaren sailkapenak: INFANTIL MUTILAK   1-Iñaki Beitia (Orixe BHI) :10,04 2-Iñigo Deusto (Orixe BHI) :10,11 3-AITOR ZUFIRIA (LASKORAIN IKASTOLA) :10,15 INFANTIL NESKAK     1-MARIA LASA GALARRAGA (ANOETAKO IKASTOLA) :7,23 2-IZARO PERURENA  (HIRUKIDE) :7,3 3-MADDI SANCHEZ  (HIRUKIDE) :8,01 ALEBIN MUTILAK     1-DANEL IRAZUSTABARRENA  (LASKORAIN IKASTOLA) :4,56 2-EGOITZ AGIRREZABALA  (MUÑAGORRI ESKOLA) :4,58 3-JON ESTARBE  (LASKORAIN IKASTOLA) :5,05 ALEBIN NESKAK     1-IZARNE SARASOLA (UZTURPE

Ero-Etxe Buruhandia


Tolosako konpartsak Ero-Etxeri eskainita buruhandi bat sortu du. Tolosako Konpartsa crea un cabezudo dedicado a Ero-Etxe.

Krosaren sailkapenak 2012-01-20


Hemen 26. krosaren sailkapenak: INFANTIL MUTILAK 1 UNAI IRIBAR (LASKORAIN IKASTOLA)-10,06 2 IÒaki Beitia (ORIXE)-10,15 3 IBAI SALABERRIA (LASKORAIN IKASTOLA)-10,20     INFANTIL NESKAK 1 maria lasa (anoetako ikastola)-7,41 2 AINHOA GARIKANO (LASKORAIN IKASTOLA)-7,44 3 IZARO PERURENA (HIRUKIDE)-7,50     ALEBIN MUTILAK 1 JON LILLO ZABALA (LASKORAIN IKASTOLA)-5,04 2 XABIER ALONSO AGUIRREZABALA (HIRUKIDE)-5,05 3 ENEKO

Ero-Etxe zorioneko dago


2012ko Tolosako kirol Sarian 25 urtez gaztetxoen krosa antolatzeagatik Tolosako Udalak Ero-Etxe Elkarteari sari bat eman dio.

Zezen-Suzkoa


Otsailak 16an, Ostegun Gizena, ERO-ETXE Elkarteak Zezen-Suzkoa antolatuko du. 19:30tan Tolosako Iturritxiki plazatik ir tengo da.

2012ko Krosaren sailkapenak


KROSAREN SAILKAPENAK 2012-01-22 Hemen 25. krosaren sailkapenak: BENJAMIN NESKAK 1.IZARNE SARASOLA BEAIN (UZTURPE IKASTOLA)- 4,31 2.Nerea Alargunsoro (HIRUKIDE)- 4,37 3.MARIA MARTIJA CASTELLANO (LASKORAIN IKASTOLA)- 4,39 BENJAMIN MUTILAK 1.DANEL IRAZUSTABARRENA TELLERIA (LASKORAIN IKASTOLA)- 4,12 2.ENEKO GARMENDIA OTAEGI (LASKORAIN IKASTOLA)- 4,15 3.JON ESTARBE ZUBELDIA (LASKORAIN IKASTOLA)- 4,19 ALEBIN NESKAK 1.Izaro Perurena (HIRUKIDE)- 5,22 2.IRATXE MARTIN (LASKORAIN IKASTOLA)-